Molėtų gimnazija

Naujienos

080 (2)Gruodžio 30 dieną Molėtų sporto arenoje vyko rajono sporto žaidynių krepšinio varžybos. Turnyre dalyvavo Alantos, Giedraičių A. Jaroševičiaus ir Molėtų gimnazijų krepšininkai. Pirmose rungtynėse Molėtų gimnazistai susitiko su Alantos bendraamžiais ir nugalėjo rezultatu 69:39.

Antrose rungtynėse molėtiškių varžovais buvo Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos krepšininkai. Rungtynės vyko atkakliai ir po permainingos kovos 69:49 susitikimą laimėjo Molėtų gimnazijos vaikinų komanda, kurioje žaidė: A. Banevičius, R. Šilinskas, D. Stankevičius, D. Mateika, V. Januškevičius, D. Panava, D. Kaminskas, I. Šeikis. Dalyviai apdovanoti Molėtų sporto centro medaliais ir diplomais.

 Molėtų gimnazijos kūno kultūros mokytojas R. Knezys

081  082

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius