Molėtų gimnazija

Naujienos

Kaip praėjusiais metais, taip ir šįmet, Molėtų rajono meras Stasys Žvinys tęsė kilnias bei prasmingas tradicijas bei surengė Padėkos ir gerumo vakarą, į kurį pakvietė pačius ryškiausius, aktyviausius, pilietiškiausius, versliausius, darbščiausius, dosniausius, kuriančius gėrį, grožį ir tai dalinančius Molėtų ir viso mūsų krašto žmonėms molėtiškius.

Tą vakarą meras Stasys Žvinys įteikė net 24 Padėkos angelus Molėtų kraštą puoselėjantiems žmonėms. Molėtų gimnazijos administracijos teikimu, net du Padėkos angelus meras įteikė gimnazijos bendruomenės nariams: anglų kalbos mokytojai metodininkei Julei Kavalnienei už ilgametį, sąžiningą, rezultatyvų ir kūrybingą pedagoginį darbą, puikius ugdytinių pasiekimus, aktyvią švietėjišką veiklą, bendruomeniškumą, kultūrinių vertybių bei gimnazijos tradicijų puoselėjimą ir III gimnazijos klasės mokiniui Justinui Kuliui už jaunatvišką brandumą, aktyvią pilietinę poziciją, atsakingumą ir gerą mokymąsi.

Didžiuojamės ir linkime sėkmės tolimesnėse veiklose.

Informavo direktorė R. Guobienė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius