Molėtų gimnazija

Naujienos

Bėgimas, skirtas Lietuvos Laisvės gynėjų dienai

Grupė gimnazistų ir mokytojų Suginčiuose dalyvavo 22 kilometrų bėgime aplink Želvos ežerą, skirtame Lietuvos Laisvės gynėjams atminti.
E.Juočytė, B.Sireikaitė, T.Viškelis, mokytojos E.Dirmaitė ir O.Sakalauskienė bei praktikantas D.Giraitis bėgo 4 kilometrus, o R.Češkevičius, E.Šironaitė ir A.Žeimys įveikė 13 kilometrų. Bėgime geriausiai sekėsi T.Viškeliui. Jis savo amžiaus grupėje buvo septintas. A.Žeimys užėmė aštuntą vietą, o R.Češkevičius – keturiasdešimtą vietą. Renginyje dalyvavo ir mokytojų L.J.Kraujelių bei G.V.Šironų šeimos.
Sandra Džiužaitė, 2d

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius